Publikujemy Protokół z XI Konferencji Naukowej, która odbyła się w dniach 24-25 października 2013 roku.

Pobierz

Zakończyła się XI Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo Operacyjne w Polsce”. Wkrótce przygotujemy własną galerię zdjęć, ale już dzisiaj zapraszamy do przeczytania artykułu O pielęgniarstwie operacyjnym w Cieplicach, który ukazał się na portalu informacyjnym Jelonka.com.

Wszystkim Państwu dziękujemy za obecność i zapraszamy do współpracy.

Szanowni Państwo!


Zarząd Karkonoskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XI Konferencji Naukowej „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2013 roku w Jeleniej Górze–Cieplicach.

Mamy nadzieję, że dzięki znamienitym wykładowcom i ciekawym tematom oraz Państwa uczestnictwie, będzie ona niezapomnianym wydarzeniem.

Udział w konferencji jest odpłatny. Członkowie Karkonoskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek uiszczają opłatę w wysokości 100 złotych, natomiast osoby niezrzeszone w Stowarzyszeniu ponoszą koszt w kwocie 200 złotych (kwota obejmuje wyżywienie, nocleg, udział w wykładach i materiały konferencyjne).

Prosimy zgłaszać się przy pomocy formularza widocznego obok.

Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia (BGŻ S.A. o/Jelenia Góra nr 27 2030 0045 1110 0000 0187 5890) tytułem: Na cele statutowe – XI Konferencja 2013, do dnia 10.10.2013 rokuPrzy wpłatach grupowych prosimy o dodanie imienia i nazwiska każdego uczestnika.

Uczestnik konferencji otrzyma Certyfikat i 4 punkty edukacyjne.

W załączeniu Program konferencji.

XI Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo Operacyjne w Polsce” odbyła się w Jeleniej Górze w dniach 24-25 października 2013 r.

Program konferencji.

Ewa Grabowska, Krzysztof Missa
Ewa Grabowska, Krzysztof Missa
 
Uczestnicy XI Konferencji Naukowej
Uczestnicy XI Konferencji Naukowej
 
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci