XIV Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbyła się w Jeleniej Górze-Cieplicach w dniach 20-21 października 2016 roku, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jak co roku, przybyli na nią eksperci z różnych dziedzin zabiegowych oraz koleżanki i koledzy, którzy dzielili się osiągnięciami i doświadczeniami ze swoich szpitali.

 

 uczestnicy    uczestnicy
Uczestnicy   Uczestnicy
     
Wykładowcy i organizatorzy   organizatorzy
Wykładowcy i organizatorzy   Organizatorzy
     
Firma medyczna – sponsor    Firma medyczna – sponsor
Firma medyczna – sponsor   Firma medyczna – sponsor
     

 

Uczestnicy XIV Konferencji Naukowej

* * *

Bardzo dziękujemy za przybycie. Firmom medycznym oraz lokalnym władzom i instytucjom, składamy ogromne podziękowania za wsparcie tej inicjatywy.

Zapraszamy za rok.

 

Zarząd Karkonoskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, XIV Konferencji Naukowej „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbędzie się w dniach 20-21 października 2016 roku w Jeleniej Górze–Cieplicach.

Udział w konferencji jest odpłatny. Członkowie Karkonoskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek uiszczają opłatę w wysokości 120 złotych, natomiast osoby niezrzeszone w Stowarzyszeniu ponoszą koszt w kwocie 250 złotych (kwota obejmuje: udział w wykładach, materiały konferencyjne, wyżywienie, wieczór towarzyski, spektakl teatralny, nocleg).

Uczestnik konferencji otrzyma Certyfikat i 10 punktów edukacyjnych.

O szczegółach będziemy informować sukcesywnie.

Zobacz, pobierz PROGRAM i ZAPROSZENIE

*

Wpłaty na konto Stowarzyszenia 27 2030 0045 1110 0000 0187 5890 tytułem: Na cele statutowe Stowarzyszenia.

Przy wpłacie na konto KSI otrzymacie Państwo potwierdzenie wpłaty KP od Skarbnika Stowarzyszenia w dniu konferencji. Opłata w wysokości 120 zł obowiązuje tylko tych członków, którzy należą do KSI co najmniej 2 lata. 

Informacje szczegółowe pod nr telefonu:

  • 536 307 574 – Agnieszka Sierakowska – Sekretarz KSI (rejestracja na konferencję)
  • 536 307 573 – Katarzyna Dębińska – Skarbnik KSI (sprawy finansowe)
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci