Free Joomla Lightbox Gallery

XVII Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, odbyła się w Jeleniej Górze-Cieplicach w dniach 17-18 października 2019 roku.
Wykłady odbywały się w Zdrojowym Teatrze Animacji, a w czasie wolnym uczestnicy mogli odetchnąć w pięknej, jesiennej scenerii Parku Zdrojowego.
Tegorocznej konferencji towarzyszyło hasło RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Wykładowcom dziękujemy za wspaniałe wykłady, uczestnikom za udział i żywą dyskusję, mając nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się bezpośrednio na jakość pracy. Firmom dziękujemy za wsparcie finansowe.
Zapraszamy wszystkich w przyszłym roku.

Wszystkich Państwa, którzy nie mieli możliwości w niej uczestniczyć zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Szanowni Państwo,

aktualny program XVII Konferencji Naukowej.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia i informujemy, że XVII Konferencja Naukowa ,,Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce” odbędzie się w dniach 17-18.10.2019 roku w Jeleniej Górze – Cieplicach. W tym roku także będziemy gościć Państwa we wspaniałym obiekcie, jakim jest jeleniogórski Zdrojowy Teatr Animacji.

Uczestnicy konferencji otrzymają Certyfikat i 10 punktów edukacyjnych.

Informacje szczegółowe:

  • 536 307 574 – Agnieszka Sierakowska – sekretarz KSI

Opłata za udział w konferencji:

  • członkowie KSI – 200 złotych (obowiązuje członków należących do KSI co najmniej 2 lata),
  • osoby niezrzeszone – 350 złotych.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci