Zakończyła się XVIII Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbyła się w Jeleniej Górze w dniach 21-22 kwietnia 2022 r. pod hasłem: "Blok operacyjny - współczesne pole walki".

Konferencja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Na konferencję zapraszamy znakomitych ekspertów z różnych dziedzin zabiegowych a także koleżanki i kolegów z innych szpitali, którzy dzielą się swoimi osiągnięciami i rozwiązaniami organizacyjnymi.

Bardzo dziękujemy firmom medycznych oraz instytucjom, które wsparły nas w tym wydarzeniu.

Zapraszamy do przeczytania artykułu opublikowanego w serwisie NJ24.pl pt. Do Jeleniej Góry zjechały największe polskie autorytety z zakresu chirurgii, mikrobiologii, prawa medycznego i psychologii oraz obejrzenia filmu XVIII Konferencja Naukowa "Blok Operacyjny".

 

 mgr Ewa Grabowska

Otwarcie konferencji - mgr Ewa Grabowska

   prof. Krzysztof Bielecki

Wykład prof. Krzysztofa Bieleckiego

     
 prof. D. Patkowski

Wykład prof. Dariusza Patkowskiego

   prof. Jerzy Błaszczuk

Wykład prof. Jerzego Błaszczuka

     

dr hab. Izabela Wróblewska

Wykład dr hab. Izabeli Wróblewskiej

   prof. Tomasz Jurek

Wykład prof. Tomasza Jurka

     

dr n. med. Igor Madej

Wykład dr. n. med. Igora Madeja

   mgr Dorota Kudzia-Karwowska

Wykład mgr Doroty Kudzi-Karwowskiej

     
 mgr Zuzanna Rucińska

Wykład mgr Zuzanny Rucińskiej

   mgr

Wykład Mateusza Banaszkiewicza

     
     
     

 

Zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji Naukowej „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbędzie się w Jeleniej Górze-Cieplicach w dniach 21-22 kwietnia 2022 roku. Hasłem tegorocznej konferencji będzie „Blok Operacyjny – współczesne pole walki”.

Uwaga! Jeżeli warunki epidemiczne nie pozwolą na organizację Konferencji w wyznaczonym terminie będzie ona przełożona na inny termin, o czym poinformujemy Państwa na stronie KSI.

Program XVIII Konferencji Naukowej.

WARUNKI UDZIAŁU W KONFERENCJI:

  1. Po wypełnieniu formularza – co jest równoznaczne ze zgłoszeniem uczestnictwa – prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 15 marca 2022 roku. Nieopłacenie udziału w tym czasie będzie skutkowało wykreśleniem z listy.
  2. Uczestnik, w mailu potwierdzającym zgłoszenie, otrzyma dane do dokonania przelewu.
  3. Uczestnik może zrezygnować do dnia 30 marca 2022 roku bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a wpłacona kwota zostanie zwrócona na wskazane przez niego konto.
  4. W przypadku rezygnacji po 30 marca 2022 roku i nieobecności na konferencji, koszty nie będą zwrócone.
  5. Wszelkie informacje dotyczące odwołania udziału w konferencji należy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 307 574 (Agnieszka Sierakowska – sekretarz KSI).
  6. Organizator nie przydziela i nie grupuje uczestników w pokojach hotelowych.
  7. Po zamknięciu listy zgłoszeń, listę uczestników Konferencji organizator przekazuje do hotelu, który przydziela pokoje uczestnikom.

Liczba uczestników ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci