Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na XVI Konferencję Naukową „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, która odbędzie się w dniach 25-26 października 2018 roku w Jeleniej Górze–Cieplicach.

Za udział w konferencji członkowie KSI uiszczają opłatę w wysokości 200 złotych, natomiast osoby niezrzeszone w Stowarzyszeniu – 350 złotych.

Uczestnicy konferencji otrzymają Certyfikat i 14 punktów edukacyjnych.

Wpłaty na konto Stowarzyszenia 27 2030 0045 1110 0000 0187 5890 tytułem: Na cele statutowe Stowarzyszenia.  
Opłata w wysokości 200 zł obowiązuje tylko tych członków, którzy należą do KSI co najmniej 2 lata.

Informacje szczegółowe:
• 536 307 574 – Agnieszka Sierakowska – sekretarz KSI (rejestracja)
• 536 307 573 – Katarzyna Dębińska – skarbnik KSI (sprawy finansowe)

Aktualny PROGRAM i ZAPROSZENIE

Zapraszamy do lektury 21 numeru oraz 22 numeru Magazynu Pielęgniarki Operacyjnej oraz zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą na naszych łamach (zasady publikacji). Wszystkie numery znajdą Państwo po rozwinięciu zakładki Magazyn.

XV Jubileuszowa Konferencja Naukowa „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo operacyjne w Polsce”, odbyła się w Jeleniej Górze–Cieplicach w dniach 19-20 października 2017 r.

Uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie, a firmom medycznym oraz lokalnym instytucjom za wsparcie finansowe.

 

 

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości w niej uczestniczyć zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz polecamy lekturę 20 numeru Magazynu Pielęgniarki Operacyjnej.

Kolejny, już 18 numer, Magazynu Pielęgniarki Operacyjnej do przeczytania. Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą na naszych łamach (zasady publikacji). Wszystkie numery znajdą Państwo po rozwinięciu zakładki Magazyn.

Zapraszamy do lektury 17 numeru Magazynu Pielęgniarki Operacyjnej oraz zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą na naszych łamach (zasady publikacji). Wszystkie numery znajdą Państwo po rozwinięciu zakładki Magazyn.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci